lip
9
2012

II Grodziski PIKNIK Z PSEM

W przede dniu wakacji, 24 czerwca 2012 r. przy Stawach Walczewskiego odbył się II Piknik z Psem ponownie zorganizowany przez dwie grodziskie organizacje pozarządowe – Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt STRAŻ ZWIERZĄT POWIATU GRODZISKIEGO oraz Stowarzyszenie Edukacji i Terapii HOMO ET ANIMAL.

Tak jak i w ubiegłym roku, był to piknik dla całych rodzin. Organizacje – Organizatorzy przygotowały konkursy, psią loterię fantową, pokazy szkolenia metodą pozytywną i psów pracujących, pokaz ratownictwa wodnego z psem, frisbee z psem, pokaz udzielania pierwszej pomocy psu, psiorady oraz konkurs plastyczny dla dzieci.

Stowarzyszenie Edukacji i Terapii Homo et Animal pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim wolontariuszom, bez których piknik nie przebiegłby tak sprawnie.

Janowi Magiereckiemu, Uli Łoś, Oli Bieli, Sylwii Sobierajskiej, Ewelinie Mroczek, Lidii Zajączkowskiej, Monice Mroczek, Kamilowi Bandyra, Darii Żakiewicz, Michałowi Suchockiemu, Malwinie Grabowskiej, Agnieszce Zwolińskiej, Martynie Sulkowskiej, Martynie Altewęgier, Arturowi Gałeckiemu, Jackowi Muszyńskiemu, Olkowi Wernik, Agnieszce Poklikajew, Krzysiowi Kuklewskiemu, Julii Zbrzeskiej, Mackowi Milczarek, Hani Milczarek.

Dziękujemy również:

* Klubowi Sportu Psich Zaprzęgów „GREY” z Grodziska Mazowieckiego za pokaz pracy psów zaprzęgowych

* Szkoleniowcu Joannie Hajdyła i lek.wet. Pawłowi Stachurskiemu za pokaz udzielania pierwszej pomocy psu, oraz Joannie Hajdyła z Kluską wraz z grupą kursantów za prezentację pozytywnego układania psów. Kursanci: Karolina z Szafirem, Ania z Lolkiem, Janusz z Wrotkiem, Ilona z Kabi, Joanna z Kluską.

*Tomaszowi Mońko z suczką Amisią oraz Monice Wojciechowskiej z suczką Viva za pokaz frisbee

* Ośrodkowi Szkolenia „Dangaj” za pokaz szkolenia metodą tradycyjną,

* Radosławowi Kochlewskiemu z psem Burbonem z Fundacji Na Rzecz Psów Pracujących „Psi ratownicy” za pokaz ratownictwa wodnego

* Fotografikom: Leonardowi Karpiłowskiemu i Tomaszowi Maciejewskiemu za zdjęcia wykonywane w plenerowym studio fotograficznym

Piknik zwieńczyły konkursy: Wybory Psiss i Psisster, czyli najukochańszego psa, w kategoriach:

– Wybory Psiss i Psisster,

– Kategoria Pies adoptowany ze Straży Zwierząt,

– Kategoria Super Para – pies i opiekun,

– Kategoria Kundel Roku,

– Kategoria Wymowny Ogon,

– Kategoria Najpiękniejszy Uśmiech – pies i opiekun.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, patronom, gościom specjalnym, fundatorom nagród za hojność, uśmiech i zaangażowanie w Pikniku.

Do zobaczenia za rok!