Eventy

lis
18
2015

Dzień Wolontariusza

plakat_heta02_tn

Zapraszamy na Dzień Wolontariusza 05.12.2015r. godz. 15.00 Alternatywa – ul. Spółdzielcza 9 Grodzisk Mazowiecki

lut
11
2015

Zima w mieście

zima_miescie-8

Przedstawiciele Stowarzyszenia przeprowadzili dla uczestników akcji „Zima w mieście” zajęcia z psami pt. Bezpieczny kontakt z psem. Dzieci trenowały bezpieczne postawy w sytuacji zagrożenia ze strony obcych zwierząt, utrwalały ogólną wiedzę na temat dobrostanu psów oraz bawiły się z psami. W zajęciach uczestniczyły psy rasy golden retriever: Budrys i Gordon. Dziękujemy za aktywność, mile spędzony czas oraz cieszymy się z dużej wiedzy dzieci.

lip
1
2014

KUMULACJA DOBREJ WOLI

milion1

  Z radością informujemy, że nasze Stowarzyszenie otrzymało Darowiznę w ramach 6. EDYCJI KONKURSU „KUMULACJA DOBREJ WOLI” zorganizowanej przez Fundację Lotto Milion Marzeń na projekt „ŻYJ ZDROWO, AKTYWNIE I BEZPIECZNIE Z PSEM” Zajęcia z psami zakończone piknikiem i olimpiadą przeprowadzimy dla członków Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych z Grodziska Mazowieckiego.

cze
25
2014

„Uczniom Szkoły Podstawowej w Michałowicach”

zuzia-podziekowanie

W imieniu Zuzi Góralczyk Stowarzyszenie Homo et Animal dziękuje wszystkim zbierającym nakrętki, a w szczególności uczniom Szkoły Podstawowej w Michałowicach oraz nauczycielowi, który koordynował zbiórkę Piotrowi Rezmer. Akcja cały czas trwa, z góry dziękujemy za kolejne porcje nakrętek.

maj
29
2014

Galeria Rysunków – Konkurs Plastyczny

piknik-2014-24

Prezentacja prac zgłoszonych do Konkursu Plastycznego podczas „Pikniku Edukacyjnego: Żyj zdrowo i aktywnie z psem”

maj
16
2014

Piknik Edukacyjny: Żyj zdrowo i aktywnie z psem 2014

piknik11

Niedziela 25 maja 2014 W GODZINACH 14-18, PARK SKARBKÓW   Pokazy:  -umiejętności psów terapeutycznych, asystujących, tropiących, – tresury psów metodami pozytywnymi, -pokaz sprzętu do dogtrekking i sportu rowerowego z psem, -pokaz pomocy przedmedycznej człowiekowi i psu,   Psia Loteria Fantowa, Konkursy z nagrodami ( rysunek, piosenka, wiersz o psie) dla dzieci, Konkurs z nagrodami „Ja i mój pies” – prezentacja umiejętności psa,   Punkty porad: Behawiorysta- opieka nad psem, świadomy wybór rasy psa, szkolenie i […]

gru
6
2013

„CZTERY ŁAPY DO POMOCY”

SONY DSC

Projekt „CZTERY ŁAPY DO POMOCY” jest innowacyjnym programem socjoterapii z elementami kyno/dogoterapii, adresowanym do dzieci ze świetlic Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, na terenach wiejskich Gminy Grodzisk Mazowiecki. Realizacja projektu: 1 maja – 30 listopada 2013 roku.

Strony:123456»